Mød Elverdals medarbejdere

Konsulenter



Jens Bo Thorsager
CEO


(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Hans-Henrik Nør Pedersen

Konsulent / Midt- & Nordjylland

(+45) 20 60 08 55
hhp@elverdal.dk





Johnny Sirach

Konsulent / Sønderjylland & Fyn


(+45) 60 40 70 59
jsi@elverdal.dk





Jimmi Madsen

Konsulent / Sjælland


(+45) 22 88 60 01
jm@elverdal.dk





Michael Rasmussen
Konsulent / Nordsjælland, Kbh. & Frederiksberg

(+45) 22 56 14 00
msr@elverdal.dk




Trine Lund Christensen

Konsulent / Kbh. & Fredriksberg


(+45) 60 40 70 57
trine@elverdal.dk





Malene Matzen
Kundesupport


(+45) 35 13 32 22
mm@elverdal.dk




Stina Christensen
Lead generator


(+45) 35 13 32 22
sc@elverdal.dk



Design



Lena Ohlsen
Designchef og MDL landskabsarkitekt

(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Nynne Louise Moe
Kreativ designer


(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk




Kia Ida Janell
Arkitekt MAA


(+45) 22 60 40 17
kij@elverdal.dk




Karina Birch Suhr
Arkitekt cand. arch.


(+45) 21 84 26 19
karina
@elverdal.dk



Ledelse 



Jens Bo Thorsager
CEO


(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Thomas Lentoft
CFO


(+45) 22 60 00 73
thomas@elverdal.dk




Simon Fredsted Nørrelykke
CCO


(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk




Lene Elefsen
Personlig assistent


(+45) 60 40 70 68
le@elverdal.dk



Operation 



Simon Johnsen
Supply chain manager


(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anlægschef


(+45) 22 60 50 54
bg@elverdal.dk




Poul-Erik Fyhn
Montagechef - Jylland


(+45) 60 40 70 67
poulerik@elverdal.dk




Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder

(+45) 29 25 62 73
kenneth@elverdal.dk




Jan Sørensen
Udviklingsingeniør


(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk




John Køneke
Egenproduktion og lager


(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk




Lærke Plesner
Teknisk designer


(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk




Pebbles Stormer
Operation support


(+45) 20 60 08 54
ps@elver
dal.dk



Produkt og marketing



Simon Fredsted Nørrelykke
CCO


(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk




Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- og kommunikationsspecialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk




Kasper Møller Larsen
Interaktionsdesigner


(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk




Henriette Christensen
Stamdataansvarlig


(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk




Malene Holm
Kommunikationskonsulent


(+45) 35 13 32 22
mh@elverdal.dk




Cecilie Klausen
Design- og konceptudvikler


(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk




Betti Majer
Industriel designer


(+45) 35 13 32 22
bm@elverdal.dk




Stine Andersen
Praktikant


(+45) 35 13 32 22
sa@elverdal.dk




Smilla


Kan adlyde
100 kommandoer