Kontaktpersoner


Niels Bolt

Koncept- og udviklingschef

Niels Bolt
Koncept- og udviklingschef
(+45) 60 40 70 56
Email: niels@elverdal.dk

Jeanette Sandberg Andersen

Arkitektrådgivning

Jeanette Sandberg Andersen
Landskabsarkitekt - Rådgivning/projektsalg
(+45) 22 88 60 01
Email: jeanette@elverdal.dk

Peter Bjerrum

Udbud/entreprise - DK/FO/GL

Peter Bjerrum
Area Sales Manager
(+45) 31 76 23 77
Email: peter@elverdal.dk

Flemming Jensen

Sjælland

Flemming Jensen
Area Sales Manager
(+45) 60 40 70 61
Email: flemming@elverdal.dk

June Scott

Sjælland

June Scott
Area Sales Manager
(+45) 60 40 70 58
Email: june@elverdal.dk

Trine Lund Christensen

Sjælland (på barsel)

Trine Lund Christensen
MSc. Arkitektur & Design – Produktudvikler
(+45) 60 40 70 57
Email: trine@elverdal.dk

Claus Færch Espensen

Jylland

Claus Færch Espensen
Area Sales Manager
(+45) 60 40 70 59
Email: cfe@elverdal.dk

Hans-Henrik Nør Pedersen

Jylland og Fyn

Hans-Henrik Nør Pedersen
Area Sales Manager
(+45) 20 60 08 55
Email: hhp@elverdal.dk

Benny Severinsen

Salgschef

Benny Severinsen
Salgschef
(+45) 25 63 52 77
Email: benny@elverdal.dk

Simon Fredsted Nørrelykke

Produkt- og kommunikationschef

Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- og kommunikationschef
(+45) 60 40 70 69
Email: sn@elverdal.dk

Pebbles Stormer

Kundesupport

Pebbles Stormer
Kundeservice
(+45) 32 22 16 35
Email: ps@elverdal.dk

Simon Johnsen

Supply Chain

Simon Johnsen
Supply Chain Responsible
(+45) 60 40 70 55
Email: Simon@elverdal.dk

Jesper Sode

Entreprisechef

Jesper Sode
Entreprisechef
(+45) 22 60 50 54
Email: jesper@elverdal.dk

Mikael Ishøy

Kvalitets- og servicechef

Mikael Ishøy
Kvalitets- og servicechef
(+45) 60 40 70 62
Email: Mikael@elverdal.dk

Poul-Erik Fyhn

Montagechef

Poul-Erik Fyhn
Montagechef
(+45) 60 40 70 67
Email: poulerik@elverdal.dk

Morten Jensen

Montage

Morten Jensen
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 20 93 73 40
Email: morten@elverdal.dk

Kenneth Nedergaard

Montage

Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 29 25 62 73
Email: kenneth@elverdal.dk