Kontaktpersoner


Niels Bolt

Koncept- og udviklingschef

Niels Bolt
Koncept- og udviklingschef
(+45) 60 40 70 56
Email: niels@elverdal.dk

Peter Bjerrum

Sjælland

Peter Bjerrum
Konsulent
(+45) 31 76 23 77
Email: peter@elverdal.dk

Jimmi Madsen

Sjælland

Jimmi Madsen
Konsulent
(+45) 22 88 60 01
Email: jm@elverdal.dk

Trine Lund Christensen

Sjælland

Trine Lund Christensen
MSc. Arkitektur & Design - konsulent og produktudvikler
(+45) 60 40 70 57
Email: trine@elverdal.dk

Smilla Thorsager

København, Frederiksberg og Bornholm

Smilla Thorsager
Projektleder, konsulent og Area Sales Manager
(+45) 60 91 01 42
Email: smilla@elverdal.dk

Hans-Henrik Nør Pedersen

Jylland

Hans-Henrik Nør Pedersen
Konsulent
(+45) 20 60 08 55
Email: hhp@elverdal.dk

Brian Spieser

Fyn

Brian Spieser
Konsulent
(+45) 60 40 70 59
Email: bs@elverdal.dk

Simon Fredsted Nørrelykke

Produkt- og kommunikationschef

Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- og kommunikationschef
(+45) 60 40 70 69
Email: sn@elverdal.dk

Pebbles Stormer

Kundesupport

Pebbles Stormer
Kundeservice
(+45) 32 22 16 35
Email: ps@elverdal.dk

Simon Johnsen

Supply Chain

Simon Johnsen
Supply Chain Manager
(+45) 60 40 70 55
Email: Simon@elverdal.dk

Mikael Ishøy

Kvalitets- og servicechef

Mikael Ishøy
Kvalitets- og servicechef
(+45) 60 40 70 62
Email: Mikael@elverdal.dk

Brian Gebuhr

Anlægschef

Brian Gebuhr
Anlægschef
(+45) 22 60 50 54
Email: bg@elverdal.dk

Poul-Erik Fyhn

Montagechef

Poul-Erik Fyhn
Montagechef
(+45) 60 40 70 67
Email: poulerik@elverdal.dk

Henrik Hansen

Montør

Henrik Hansen
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 60 40 70 58
Email: hen@elverdal.dk

Kenneth Nedergaard

Montør

Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 29 25 62 73
Email: kenneth@elverdal.dk

Benjamin Friggegaard

Montør

Benjamin Friggegaard
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 21 83 34 92
Email: benjamin@elverdal.dk