Salg



Hans-Henrik Nør Pedersen
Konsulent - Jylland


(+45) 20 60 08 55
hhp@elverdal.dk




Jimmi Madsen
Konsulent - Sjælland


(+45) 22 88 60 01
jm@elverdal.dk




Trine Lund Christensen
Konsulent - Sjælland / MSc. Arkitektur & Design


(+45) 60 40 70 57
trine@elverdal.dk




Smilla Thorsager
Konsulent - København, Frederiksberg og Bornholm

(+45) 60 91 01 42
smilla@elverdal.dk




Brian Spieser
Konsulent - Fyn


(+45) 60 40 70 59
bs@elverdal.dk



Kundesupport



Mette Wendelborg
Back office Norge

(+47) 45 16 49 69
mw@elverdal.no




Pebbles Stormer
Back office Sverige

(+45) 32 22 16 35
ps@elverdal.se




Malene Matzen
Back office Danmark

(+45) 35 13 32 22
mm@elverdal.dk



Design



Lena Ohlsen
Designchef og arkitekt MAA

(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Kia Ida Janell
Arkitekt MAA

(+45) 22 60 40 17
kij@elverdal.dk




Nynne Louise Moe
Kreativ designer

(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk




Torben Lauritsen
Projektering

(+45) 35 13 32 22
torben@elverdal.dk









Montage



Simon Johnsen
Supply chain manager

(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk




Mikael Ishøy
Kvalitets- og servicechef

(+45) 60 40 70 62
mikael@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anlægschef

(+45) 20 60 50 54
bg@elverdal.dk




Poul-Erik Fyhn
Montagechef - Jylland


(+45) 60 40 70 67
poulerik@elverdal.dk




Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder

(+45) 29 25 62 73
kenneth@elverdal.dk



Ledelse 



Jens Bo Thorsager
CEO og ejer

(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Flemming Pless
CCO / Kommerciel direktør

(+45) 25 63 52 77
fp@elverdal.dk





Thomas Lentoft
CFO

(+45) 22 60 00 73
tl@elverdal.dk



Produkt og kommunikation



Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- og kommunikationschef

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk





Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- og kommunikationsspecialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk





Kasper Møller Larsen
Interaktionsdesigner


(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk





Henriette Christensen
Stamdataansvarlig

(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk





Cecilie Klausen
Design- og konceptudvikler

(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk





Jeppe Sørensen
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
js@elverdal.dk




Operations 



Jan Sørensen
Udviklingsingeniør

(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk





John Køneke
Egenproduktion og lager

(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk





Lærke Plesner
Teknisk designelev

(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk