Mød Elverdals medarbejdere

Konsulenter



Hans-Henrik Nør Pedersen

Konsulent - Jylland


(+45) 20 60 08 55
hhp@elverdal.dk





Jimmi Madsen

Konsulent - Sjælland


(+45) 22 88 60 01
jm@elverdal.dk





Trine Lund Christensen

Konsulent - Sjælland / MSc. Arkitektur & Design


(+45) 60 40 70 57
trine@elverdal.dk





Anita Dam Nissum
Konsulent - Sjælland


(+45) 61 61 06 78
adn@elverdal.dk




Michael Rasmussen
Konsulent - Sjælland


(+45) 22 56 14 00
msr@elverdal.dk




Brian Spieser
Konsulent - Fyn


(+45) 60 40 70 59
bs@elverdal.dk



Kundesupport & Arkitektrådgivning 



Mette Wendelborg

Back office Norge

(+47) 45 16 49 69

mw@elverdal.no




Pebbles Stormer
Back office Sverige

(+46) 763 09 16 55
ps@elver
dal.se




Malene Matzen
Back office Danmark

(+45) 35 13 32 22
mm@elverdal.dk



Design



Lena Ohlsen
Designchef og MDL landskabsarkitekt


(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Torben Lauritsen
Arkitekt cand.arch



(+45) 35 13 32 22
torben@elverdal.dk




Nynne Louise Moe
Kreativ designer
(på barsel)


(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk




Kia Ida Janell

Arkitekt MAA


(+45) 22 60 40 17

kij@elverdal.dk




Karina Birch Suhr
Arkitekt cand. arch.


(+45) 21 84 26 19
karina
@elverdal.dk




Nanna Merethe Jensen
Design- og produktudvikler


(+45) 86 75 79 81
nj
@elverdal.dk



Montage



Simon Johnsen
Supply chain manager

(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk




Mikael Ishøy
Kvalitets- og servicechef

(+45) 60 40 70 62
mikael@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anlægschef

(+45) 22 60 50 54
bg@elverdal.dk




Poul-Erik Fyhn
Montagechef - Jylland


(+45) 60 40 70 67
poulerik@elverdal.dk




Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder

(+45) 29 25 62 73
kenneth@elverdal.dk



Ledelse 



Jens Bo Thorsager
CEO og ejer

(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Flemming Pless
CCO / Kommerciel direktør

(+45) 25 63 52 77
fp@elverdal.dk





Thomas Lentoft
CFO

(+45) 22 60 00 73
thomas@elverdal.dk



Produkt og kommunikation



Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- og kommunikationschef

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk





Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- og kommunikationsspecialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk





Kasper Møller Larsen
Interaktionsdesigner


(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk





Henriette Christensen
Stamdataansvarlig

(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk





Malene Holm
Kommunikationskonsulent

(+45) 35 13 32 22
mh@elverdal.dk





Cecilie Klausen
Design- og konceptudvikler

(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk





Betti Majer
Industriel designer

(+45) 35 13 32 22
bm@elverdal.dk





Stine Andersen
Praktikant

(+45) 35 13 32 22
sa@elverdal.dk





Joel Gustafsson
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
jg@elverdal.dk





Stina Christensen
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
sc@elverdal.dk





Smilla

Kan adlyde
100 kommandoer





Operations 



Jan Sørensen
Udviklingsingeniør

(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk





John Køneke
Egenproduktion og lager

(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk





Lærke Plesner
Teknisk designelev

(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk