Kontaktpersoner


Benny Severinsen

Salgschef

Benny Severinsen
Salgschef
(+45) 25 63 52 77
Email: benny@elverdal.dk

Per Mejer Johansen

Storkøbenhavn

Per Mejer Johansen
Arkitekt og projektchef
(+45) 60 40 70 58
Email: per@elverdal.dk

Flemming Jensen

Sjælland

Flemming Jensen
Area Sales Manager
(+45) 60 40 70 61
Email: flemming@elverdal.dk

Kasper Mølby Larsen

Sønderjylland, Midtjylland og Fyn

Kasper Mølby Larsen
Arkitekt og legepladskonsulent
(+45)60 40 70 59
Email: kasper@elverdal.dk

Trine Lund Christensen

Sjælland

Trine Lund Christensen
Arkitekt og legepladskonsulent
(+45) 60 40 70 57
Email: trine@elverdal.dk

Ricco Gylden Jensen

Nordjylland

Ricco Gylden Jensen
Arkitekt og legepladskonsulent
(+45) 60 40 70 55
Email: ricco@elverdal.dk

Peter Bjerrum

Arkitekter og entreprenører - Sjælland

Peter Bjerrum
Area Sales Manager
(+45) 31 76 23 77
Email: peter@elverdal.dk

Christian Riis

Arkitekter og entreprenører - Jylland og Fyn

Christian Riis
Area Sales Manager
(+45) 20 60 08 55
Email: cri@elverdal.dk

Niels Bolt

Ledelse

Niels Bolt
Koncept/udviklings-chef og partner
(+45) 60 40 70 56
Email: niels@elverdal.dk

Jens Bo Thorsager

Ledelse

Jens Bo Thorsager
Direktør og partner
(+45) 60 40 70 54
Email: bo@elverdal.dk

Simon Nørrelykke

Produktchef

Simon Nørrelykke
Produktchef
(+45) 60 40 70 69
Email: sn@elverdal.dk

Mikael Ishøy

Produktion

Mikael Ishøy
Teamleder - Produktionen
(+45) 60 40 70 62
Email: Mikael@elverdal.dk

Morten Jensen

Montage

Morten Jensen
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 20 93 73 40
Email: morten@elverdal.dk

Claus Rasmussen

Supply Chain

Claus Rasmussen
Supply Chain Responsible
(+45) 32 22 16 31
Email: cr@elverdal.dk

Kenneth Nedergaard

Montage

Kenneth Nedergaard
Legepladsmontør og projektleder
(+45) 29 25 62 73
Email: kenneth@elverdal.dk

Henrik Andersen-Dal

Anlæg, service og reklamation

Henrik Andersen-Dal
Anlægs Chef
(+45) 60 40 70 68
Email: henrik@elverdal.dk